iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Orhangazi Mahallesi, Vatan Caddesi No:54/B Pendik/İSTANBUL

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

26.01.2019
273
Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Siz de iyi bir Sultangazi evden eve nakliyat firması ile çalışmak istiyorsanız bu firmayı çok uzaklarda aramanıza gerek olmadığını bilmelisiniz. Hedef Nakliyat olarak yıllardan bu yana nakliyat sektöründe yer alıyoruz. Referanslarımız; ne kadar kaliteli ve güvenilir bir firma olduğumuzu gösteriyor. Güvenilir nakliyat firması arayışınız varsa internet sitemizdeki iletişim numaralarımız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Sürecinde Hangi Detaylar Önem Taşır?

Eşyaların eski adreslerinden yeni adreslerine taşınması; evden eve nakliyat sürecinin en önemli parçasıdır. Ancak, her şey bununla bitmiyor. Evden eve nakliyat sonrası dizayn da önem taşıyor. Bu noktada, eşyalarınızı hangi odaya yerleştireceğinize karar vermelisiniz. Daha geniş ve daha çok vakit geçirdiğiniz bir odaya eşyalarınızı yerleştirdiğiniz takdirde en doğru kararı vermiş olursunuz. Takdir edersiniz ki, salon; bir ev için hayati öneme sahiptir. Ancak, her şeyden önce, salonu hangi amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Salonunuzu misafir ağırlamak veya ailece vakit geçirmek gibi farklı sebeplerle kullanabilirsiniz.

İyi bir evden eve nakliyat firması ile çalışmayı tercih ederek işin önemli bir kısmını atlatmış olursunuz. Fakat, bu süreçte, evden eve nakliyat firmasına yardımcı olmanız gerekiyor. Bilhassa eşyaların hangi odaya nasıl dağıtılacağını net bir şekilde belirtmelisiniz. Bu sayede, nakliyat firması çalışanlarının işini kolaylaştırmış olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular:

  1. Ofis taşımacılığı hizmeti veriyor musunuz?
  2. Bizden ofis taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Üstelik bu hizmeti sigortalı bir şekilde sunuyoruz.
  3. Depolama hizmetinizin özellikleri nelerdir?
  4. Uzman kadromuz, kaliteli depolarımız ve uygun fiyat politikamız; depolama hizmetimizin özellikleri arasında yer alır.
  5. Paketleme kategorisinde hangi hizmetleri veriyorsunuz?
  6. Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı sürecine ek olarak fuar alanı taşımacılığı için de paketleme hizmeti veriyoruz.

Eşyalar, insanlar için önemlidir; hele bayanlar için daha önemlidir ki adeta canımızdır. Eskiden çoğu insan taşınırken eşyasını küçük bir nakliye aracı ve 3-4 kişi aracılığıyla taşıtırdı. Bu nakliye çalışanları da eşyalara tabi gereken önemi göstermezler. Taşındıktan sonra oluşan zararlar da onlara ait olmazdı. Aracın parası ayrı, çalışanları yevmiyesi ayrı verilirdi. Bunu yapmak yerine eşyalarınıza sizden fazla değer veren Sultangazi evden eve nakliyata gelin. “Aman çizilecek!”, “Aman Düşecek!” telaşınız olmasın.. Neden mi Sultangazi Evden Eve Nakliyat? Çünkü firma olarak eşya sayısını ve boyutlarını tespit ettikten sonra onları önce sigortalıyor, sonra modern paketleme sistemimizle tamamen zarar görmeyecek hale getiriyoruz. Paketleme malzemeleri olarak en iyi kalite standartlarında olan malzemeleri kullanırız.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva gibi darbeyi sıfırlayan ve kesinlikle zarar vermeyen malzemelerle eşyalarınızı titizlikle paketler, onları titizlikle araçlarımıza yükleriz. Mobilyaların sökülmesi, eşyaların paketlenmesi ve ambalajlama işlemleri esnasında bir yandan da asansör sistemi kurulmaktadır. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınızı müsait olan balkonunuza getirerek titizlikle asansöre yerleştirir ve kat kat yavaş bir şekilde aşağı indirilir. Aracın yanına indirilen eşyalar bu sefer de araca yüklenir. Ama bunu yaparken, diğer eve yapılan bu küçük seyahat sırasında eşyaların zarar görmemesi için uzman ekip yardımıyla eşyalarınız araç içine titizlikle yerleştirilir. Araç içinde eşyaların düşme riski ortadan kaldırılır. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aracımız, önceden belirlenen en kısa ve en güvenli olan güzergah üzerinde ve eşyaların korunması ve zarar görmemesi açısından yavaş ve kontrollü bir şekilde ilerlemesi sağlanır.

Benzer İçerik : Gebze Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma

Taşınacağınız diğer adrese geldiğinizde aynı şekilde ve aynı titizlikle eşyalarınız araçtan indirilir. Bundan sonra eğer gerekirse tekrar asansör sistemi kurulur. Artık eşyalarınız yeni evinizde ve yerleşmeyi bekliyorlar. Hiç üzülmeyin. Bunu da Sultangazi Evden Eve Nakliyat olarak biz yapıyoruz. Eşyalarınız yeni evinize taşınırken bir yandan da siz nasıl isterseniz öyle yerleştiririz. Taşınmak için parçalara ayrılan mobilyalarınızı aynı özenle birleştirir, kıyafetlerinizi dolabınıza asar, mutfak eşyalarınızı bile isterseniz siz kendiniz yaparsınız isterseniz biz göstereceğiniz yerlere hassasiyetle yerleştirir öyle gideriz. Beyaz eşyalarınız için ayrı bir servis çağırmanıza gerek yok. O da Sultangazi Evden Eve Nakliyattan. Hatta bütün bu taşınma ve yerleştirme bittikten sonra gitmeden önce son bir hasar kontrolü yapılır. Bir çizik bile olsa, müşterilerimizi mağdur etmemek için çizilen eşyayı teminat altına alır, zararınızı karşılarız. Sultangazi Evden Eve Nakliyat eğitimli ve uzman kadrosuyla size bir telefon kadar yakınız…

Evden eve nakliye ve taşıma hizmetlerimiz için hemen iletişime geçebilirsin.
Hemen Arayın