iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Orhangazi Mahallesi, Vatan Caddesi No:54/B Pendik/İSTANBUL

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

26.01.2019
271
Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

İstanbul sınırları içerisinde çok sayıda evden eve nakliyat firmasının bulunduğunu ifade etmeliyiz. Ancak, her birisinin hizmet kalitesi aynı değildir. Bu noktada, Hedef Nakliyat olarak siz de Küçükyalı evden eve nakliyat süreciniz için bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

İyi bir evden eve nakliyat firması bulmak kolay değil! Bu noktada, her şeyden önce, internet üzerinden nakliyat firması aramanız doğru olacaktır. Hedef Nakliyat olarak internet sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Sitemizde iletişim bilgilerimizin yanı sıra referanslarımız ve vermiş olduğumuz hizmetler ile ilgili tüm detaylar da yer alır. Bunun yanı sıra, nakliyat firması ararken çevrenizden de yardım alabilirsiniz. Daha önce bizden hizmet almış müşterilerimize firmamızın hizmet kalitesi ile ilgili birtakım sorular yöneltebilirsiniz. Firmamız hakkında yapılan müşteri yorumları her zaman olumludur. Sonuç olarak, Küçükyalı sınırları içerisinde hizmet veren en iyi nakliyat firması olduğumuzu iddia ediyoruz.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat dışında ofis taşımacılığı, depolama ve paketleme hizmetlerini de veriyoruz. Buna ek olarak, eski ve yeni adreslerin çevre özelliklerine uygun olarak asansörlü taşımacılık hizmeti de sunuyoruz. Müşterilerimizle sürecin başından sonuna kadar iletişimde kalıyoruz. Taşınma işleminin bitmesinin ardından da onların yanında olmaya devam ediyoruz. Bir başka deyişle, herhangi bir sorun halinde duruma müdahale ediyoruz. Son olarak, sabit fiyat politikamızın olduğunu ifade etmeliyiz.

küçükyalı

Sıkça Sorulan Sorular:

  1. Hangi ödeme seçeneklerine sahipsiniz?
  2. Nakit ödemeye ek olarak kredi kartı ile de ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Taşınma sırasında oluşan hasarları karşılıyor musunuz?
  4. Firmamızın çalışanları tarafından paketlenen eşyalarda herhangi bir hasar olması halinde zararı karşılıyoruz.
  5. Size nasıl ulaşabiliriz?
  6. E-mail, telefon ve WhatsApp yoluyla bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, ofis ziyareti de gerçekleştirebilirsiniz.

Eşyalar, insanlar için önemlidir; hele bayanlar için daha önemlidir ki adeta canımızdır.Eskiden çoğu insan taşınırken eşyasını küçük bir nakliye aracı ve 3-4 kişi aracılığıyla taşıtırdı. Bu nakliye çalışanları da eşyalara tabi gereken önemi göstermezler. Taşındıktan sonra oluşan zararlar da onlara ait olmazdı. Aracın parası ayrı, çalışanları yevmiyesi ayrı verilirdi. Bunu yapmak yerine eşyalarınıza sizden fazla değer veren Küçükyalı evden eve nakliyata gelin. “Aman çizilecek!”, “Aman Düşecek!” telaşınız olmasın.. Neden mi Küçükyalı Evden Eve Nakliyat? Çünkü firma olarak eşya sayısını ve boyutlarını tespit ettikten sonra onları önce sigortalıyor, sonra modern paketleme sistemimizle tamamen zarar görmeyecek hale getiriyoruz. Paketleme malzemeleri olarak en iyi kalite standartlarında olan malzemeleri kullanırız. 

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva gibi darbeyi sıfırlayan ve kesinlikle zarar vermeyen malzemelerle eşyalarınızı titizlikle paketler, onları titizlikle araçlarımıza yükleriz. Mobilyaların sökülmesi, eşyaların paketlenmesi ve ambalajlama işlemleri esnasında bir yandan da asansör sistemi kurulmaktadır. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınızı müsait olan balkonunuza getirerek titizlikle asansöre yerleştirir ve kat kat yavaş bir şekilde aşağı indirilir. Aracın yanına indirilen eşyalar bu sefer de araca yüklenir. Ama bunu yaparken, diğer eve yapılan bu küçük seyahat sırasında eşyaların zarar görmemesi için uzman ekip yardımıyla eşyalarınız araç içine titizlikle yerleştirilir. Araç içinde eşyaların düşme riski ortadan kaldırılır. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aracımız, önceden belirlenen en kısa ve en güvenli olan güzergah üzerinde ve eşyaların korunması ve zarar görmemesi açısından yavaş ve kontrollü bir şekilde ilerlemesi sağlanır.

Benzer İçerik : Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Taşınacağınız diğer adrese geldiğinizde aynı şekilde ve aynı titizlikle eşyalarınız araçtan indirilir. Bundan sonra eğer gerekirse tekrar asansör sistemi kurulur. Artık eşyalarınız yeni evinizde ve yerleşmeyi bekliyorlar. Hiç üzülmeyin. Bunu da Küçükyalı Evden Eve Nakliyat olarak biz yapıyoruz. Eşyalarınız yeni evinize taşınırken bir yandan da siz nasıl isterseniz öyle yerleştiririz. Taşınmak için parçalara ayrılan mobilyalarınızı aynı özenle birleştirir, kıyafetlerinizi dolabınıza asar, mutfak eşyalarınızı bile isterseniz siz kendiniz yaparsınız isterseniz biz göstereceğiniz yerlere hassasiyetle yerleştirir öyle gideriz. Beyaz eşyalarınız için ayrı bir servis çağırmanıza gerek yok. O da Küçükyalı Evden Eve Nakliyattan. Hatta bütün bu taşınma ve yerleştirme bittikten sonra gitmeden önce son bir hasar kontrolü yapılır. Bir çizik bile olsa, müşterilerimizi mağdur etmemek için çizilen eşyayı teminat altına alır, zararınızı karşılarız. Küçükyalı Evden Eve Nakliyat eğitimli ve uzman kadrosuyla size bir telefon kadar yakınız…

Evden eve nakliye ve taşıma hizmetlerimiz için hemen iletişime geçebilirsin.
Hemen Arayın