Orhangazi Mahallesi, Vatan Caddesi No:54/B Pendik/İSTANBUL

Ofis Taşımacılığı

Anasayfa » Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma hizmetleri ile ilgili her geçen günü yeni firmalar türemektedir. Fakat ne yazık ki bu hizmetin aslında ev taşımacılığı hizmetlerinden çok farklı olduğunun bilincinde olan insan sayısı kısıtlıdır. Bu konuda birçok firmanın satın alma ve idari işler yetkililerinin dikkatli olması gerekmektedir. Geçmişten günümüze kadar geçen süreye baktığımızda ulaşım sorunlarından dolayı lojistik hizmetleri kısıtlı idi. Şimdi ise her şey çok basite indirgenmiştir. Özellikle bu imkanların iyileşmesi ile birlikte ülkemizin en büyük gelir kaynağının sağlandığı lojistik hizmetleri büyük değişimler yaşamıştır. Kendi içinde yenilikler  ile birlikte kaliteli firmalar ortaya çıkarmıştır. Aynı zamanda kendi içinde önemli kollar oluşturmuştur. Evden eve nakliyat, ofis nakliye hizmetleri sunan nakliyat şirketleri gibi..

Özellikle ofis Nakliyat hizmetinde müşterilerimize bizden hizmet almasalar bile tavsiye ettiğimiz sigortalı nakliyat hizmeti çok önemli bir hizmettir. Eşyaların kaybolması veya zarar görmesini hiç kimse istemez bunun için nakliyat firmaları dikkatli şekilde çalışmaktadır. Fakat bazen elde olmayan sebeplerden dolayı eşyalara zarar gelirse eşya sahibinin mağdur olmaması için sigortalı nakliyat hizmeti bulunmaktadır. İstanbul sigortalı ofis nakliyesi hizmeti bu yüzden sizin için oldukça önemlidir. Ve mutlaka eşyalarınız sigortalayın eğer bu hizmeti vermiyorlarsa o firmadan asla hizmet almayın.

İstanbul bölgesinin en eski ve kurumsal taşımacılık şirketi Hedef nakliyat olarak en iyi şekilde ofis taşınması ve organizasyonu olarak sizlere en uygun ve profesyonel şekilde taşınma işlemleri sunmaktayız. taşınması gereken şirketler için öncelikle keşif yapılmaktadır ve daha sonrasında fizibilite çalışması sergilenir. ve durum ile alakalı olarak sizlere en uygun fiyatlar verilir. Tüm ofis taşımacılığı şikayetleri, ofis sahiplerinin profesyonel ofis taşıma şirketleri arasından doğru olanı seçme problemi yaşadığını ortaya koyuyor. Ofis sahipleri ilk aşamada ofis taşıma fiyatlarını önemsiyor gibi görünseler de onların en büyük şikayeti kaliteli ofis taşıma şirketlerini bulamamak.  Bunun için firmamız ofis eşyalarınızı rahatlıkla taşıma imkanı oluştururken bir yandan da sizlere ekonomik fiyat ve kalitenin ön planda olduğu bir hizmet sunmaktadır.

Ofis Taşımacılığı Nedir?

Firmamıza gelen ofis taşımacılığı tekliflerini, öncelikle uzman ekspertiz ekiplerimiz ile değerlendirmekteyiz. Eşyaların alınacağı ofisi ve içindeki tüm eşyaları inceleyerek, özellikle bina içi ve asansör durumuna bakmaktayız. Bunun sonrasında, eşyaların taşınacağı mekanın da tespitlerini yine uzman ekspertizlerimizle yapmakta ve buna göre bir fiyat ve zaman çizelgesi çıkartmaktayız.

Evden eve nakliye ve taşıma hizmetlerimiz için hemen iletişime geçebilirsin.
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Arayın