Orhangazi Mahallesi, Vatan Caddesi No:54/B Pendik/İSTANBUL

İstanbul Evden Eve Nakliyat

14.01.2021
5.713
İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat Eşyalarınızı nasıl teslim ettiyseniz aynı sağlamlık ve görünümde sizlere teslim etmek hedefimizdir. Bu bağlamda;

 • Eşyalar kaliteli folyo, streç film, havalı naylon gibi malzemeler ile paketlenmektedir.
 • Taşıma işleminin her aşamasında alanında uzman personel çalışmaktadır.
 • Dolap, makine fırın vb. eşyalar profesyonel ekip ile sökülerek yeni yerde kullanıma hazır halde montaj edilmektedir.
 • Eşyaların taşınma esnasında merdiven boşluğunda uğrayacağı zararları önlemek adına ve zaman kaybedilmesini engellemek için eşya taşıma asansörü kullanılmaktadır.
 • Her türlü hava koşuluna uyumlu, eşyaların rahat şekilde sığabileceği, uzunluk, genişlik ve yükseklikteki araçlar ile sevkiyat yapılmaktadır.
 • Taşına sektörü için devlet tarafından verilen K3 belgesi ile sevkiyat yapılmaktadır.
 • İstanbul evden eve nakliyat alanında gerekli olan SRC belgelerine sahip şoför personel ile sevkiyat gerçekleşmektedir.
Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İş yüzünden evinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bunun yanı sıra, çocuğunuzun okulu dolayısıyla farklı bir ilçeye veya şehre taşınabilirsiniz. Takdir edersiniz ki, teknoloji; bundan 20-30 yıl öncesine göre bir hayli gelişti. İnsanlar; eşyalarını kendileri taşımak zorunda kalmıyorlar. Evden eve nakliyat firmaları sayesinde tüm taşınma sürecini en kısa sürede halletmek mümkün hale geliyor. Siz de İstanbul evden eve nakliyat firması arıyorsanız vakit kaybetmeden Hedef Nakliyat ile iletişim kurmalısınız.

Yeni Eve Taşınmadan Önce Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Herhangi bir sebepten dolayı ev değiştirmek zorunda kaldıysanız en az iki hafta önceden hazırlanmaya başlamalısınız. İlk olarak, evden eve nakliyat firmalarından fiyat teklifi almalısınız. Bu noktada, en doğru firmayı bulmanız gerekiyor. Takdir edersiniz ki, nakliyat sektöründe çok fazla firma bulunuyor. Bu firmalar arasından en doğrusunu bulmak kolay değildir. Merdiven altı olarak tabir edilen firmalar yerine bu işi uzun süreden bu yana yapan, profesyonel ve kurumsal nakliyat firmaları tercih edilmelidir.

İstanbul evden eve nakliyat firması bulduktan sonra işiniz bitmiyor. Nakliyat firmasının işini kolaylaştırmak adına eşya listesi hazırlamalısınız. Bu listeye yalnızca yeni evinize götürmeyi düşündüğünüz eşyaları dahil etmelisiniz. İhtiyacınız olmayan eşyaları eski adresinizde bıraktığınız takdirde evden eve nakliyat için daha düşük bir ücret ödeme şansına erişeceksiniz.

 1. Evimizin oda sayısı neden bu kadar önemli?
 2. Çünkü, oda sayısı sayesinde eşyaların ne kadar hacim kaplayacağı belli olur. Bunun yanı sıra, kaç nakliye elemanının geleceği, ne kadarlık paketleme malzemesinin kullanılacağı da oda sayısı ile yakından alakalıdır.
 3. Eşyalarımı kendim paketleyebilir miyim?
 4. Evet, istediğiniz takdirde kendiniz de paketleme yapabilirsiniz.
 5. Taşınmak için en iyi günler hangisidir?
 6. Cumartesi ve Pazar günü ideal taşınma günleridir.

Benzer İçerik : Paketleme

Evden eve nakliye ve taşıma hizmetlerimiz için hemen iletişime geçebilirsin.
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Arayın