iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
Orhangazi Mahallesi, Vatan Caddesi No:54/B Pendik/İSTANBUL

Fatih Evden Eve Nakliyat

26.01.2019
208
Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

Dünyanın belki de en zor ve stresli eylemlerinin başında gelen taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde halletmek ister misiniz? Bu soruya evet cevabını veriyorsanız sizi Fatih evden eve nakliyat firması olarak hatrı sayılır bir popülerliğe sahip olan Hedef Nakliyat ile tanıştırmak istiyoruz. Gelin, sizi firmamızın özellikleri hakkında bilgilendirelim!

Firmamız Müşteri Memnuniyetine Çok Önem Veriyor

Siz de taşınmaya karar verdiyseniz kurumsal evden eve nakliyat firması bularak sürece başlayabilirsiniz. Firmanın evinizin eşyalarına uygun kamyon veya kamyoneti bulması sürecin başarılı bir şekilde tamamlanması adına atılan ilk adımdır. Hedef Nakliyat; her birisi kendisine ait nakliye araçlarını adresinize göndererek bu işe başlar. Bunun yanı sıra, tüm eşyalarınızın uygun paketler veya kutular ile paketlenmesine dikkat ediyoruz. Bir başka deyişle, eşyaların araca yerleşecek duruma gelmesini sağlıyoruz.

Nakliyat firması olmak zor iştir. Yıllardan bu yana sektörde bulunan firmamız; montaj ve demontaj işlemlerini de profesyonel kadrosuyla sorunsuz bir şekilde halleder. Mobilya başta olmak üzere avize, uydu anteni, ayna, kitaplık ve daha birçok eşyanın sökülmesini ve yeni yerine yerleştirilmesini eksiksiz bir şekilde hallediyoruz.

fatih-evden-eve-nakliyat-810x424-1

Takdir edersiniz ki, eşyaların taşınması sırasında istemeden de olsa hasar görme ihtimali vardır. Bu noktada, sigortalı nakliyat hizmeti sunduğumuzu söylemeliyiz. Bu sayede, gözünüz arkada kalmayacaktır.

  1. Paketlerin açılıp eşyaların yeni yerlerine yerleştirilmesinden siz mi sorumlusunuz?
  2. Müşterimizin istediği yere göre eşyaların yerleştirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
  3. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor musunuz?
  4. Evet, bu sayede taşınma öncesinde eşyaların sayısı ve özellikleri hakkında net bilgiler ediniyoruz.
  5. Evden eve nakliyat sözleşmesi yapıyor musunuz?
  6. Evet yapıyoruz. Ancak, eşyaların paketlenmesini siz yaptığınız takdirde bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyeceğimizi sözleşmeye ekliyoruz.

Eşyalar, insanlar için önemlidir; hele bayanlar için daha önemlidir ki adeta canımızdır. Bir yeni alındıysa ve taksiti bitmemişse daha bir özen gösteririz. Eskiden çoğu insan taşınırken eşyasını küçük bir nakliye aracı ve 3-4 kişi aracılığıyla taşıtırdı. Bu nakliye çalışanları da eşyalara tabi gereken önemi göstermezler. Taşındıktan sonra oluşan zararlar da onlara ait olmazdı. Aracın parası ayrı, çalışanları yevmiyesi ayrı verilirdi. Bunu yapmak yerine eşyalarınıza sizden fazla değer veren

Fatih evden eve nakliyat‘a gelin. “Aman çizilecek!”, “Aman Düşecek!” telaşınız olmasın.. Neden mi? Çünkü firma olarak eşya sayısını ve boyutlarını tespit ettikten sonra onları önce sigortalıyor, sonra modern paketleme sistemimizle tamamen zarar görmeyecek hale getiriyoruz. Paketleme malzemeleri olarak en iyi kalite standartlarında olan malzemeleri kullanırız. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva gibi darbeyi sıfırlayan ve kesinlikle zarar vermeyen malzemelerle eşyalarınızı titizlikle paketler, onları titizlikle araçlarımıza yükleriz. Mobilyaların sökülmesi, eşyaların paketlenmesi ve ambalajlama işlemleri esnasında bir yandan da asansör sistemi kurulmaktadır.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınızı müsait olan balkonunuza getirerek titizlikle asansöre yerleştirir ve kat kat yavaş bir şekilde aşağı indirilir. Aracın yanına indirilen eşyalar bu sefer de araca yüklenir. Ama bunu yaparken, diğer eve yapılan bu küçük seyahat sırasında eşyaların zarar görmemesi için uzman ekip yardımıyla eşyalarınız araç içine titizlikle yerleştirilir. Araç içinde eşyaların düşme riski ortadan kaldırılır. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aracımız, önceden belirlenen en kısa ve en güvenli olan güzergah üzerinde ve eşyaların korunması ve zarar görmemesi açısından yavaş ve kontrollü bir şekilde ilerlemesi sağlanır.

Benzer İçerik : Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Taşınacağınız diğer adrese geldiğinizde aynı şekilde ve aynı titizlikle eşyalarınız araçtan indirilir. Bundan sonra eğer gerekirse tekrar asansör sistemi kurulur. Artık eşyalarınız yeni evinizde ve yerleşmeyi bekliyorlar. Hiç üzülmeyin. Bunu da biz yapıyoruz. Eşyalarınız yeni evinize taşınırken bir yandan da siz nasıl isterseniz öyle yerleştiririz.

Taşınmak için parçalara ayrılan mobilyalarınızı aynı özenle birleştirir, kıyafetlerinizi dolabınıza asar, mutfak eşyalarınızı bile isterseniz siz kendiniz yaparsınız isterseniz biz göstereceğiniz yerlere hassasiyetle yerleştirir öyle gideriz. Beyaz eşyalarınız için ayrı bir servis çağırmanıza gerek yok. O da bizden. Hatta bütün bu taşınma ve yerleştirme bittikten sonra gitmeden önce son bir hasar kontrolü yapılır. Bir çizik bile olsa, müşterilerimizi mağdur etmemek için çizilen eşyayı teminat altına alır, zararınızı karşılarız. Eğitimli ve uzman kadrosuyla size bir telefon kadar yakınız…

Evden eve nakliye ve taşıma hizmetlerimiz için hemen iletişime geçebilirsin.
Hemen Arayın