Orhangazi Mahallesi, Vatan Caddesi No:54/B Pendik/İSTANBUL

Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz Evden Eve Taşıma bölgesinde hizmet sunan İstanbul evden eve nakliye, sektörün liderliğini üstlenmektedir. 2001 senesinden bu yanadır faaliyette bulunan firmamız tüm yük ve eşyaları uzman yöntemlerle taşımaktadır. İstanbul’dan Ankara’ya, İstanbul’a ve İzmir’e sevkiyatlar düzenlenmektedir.

Ayrıca firmamız şehirler arası ev taşıma, ofis taşıma ve şehir içi parça yük taşıma gibi tüm alanlarda hizmet sunmaktadır. Istanbul evden eve taşıma eşyaların zarar görmemesi için nitelikli bir ambalajlama desteği sağlamaktadır. Paketlenen tüm eşyalar stabil bir biçimde araçlara yüklenmektedir.

Bünyemizde yer alan araç modelleri sayesinde tüm yükler güenli bir biçimde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Istanbul şehirler arası evden eve taşıma hizmetleri, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi tüm daireleri kapsamaktadır. Istanbul Şehirlerarası Nakliyat Şehir içi nakliye hizmetleriyle istanbul şehirler arası taşımacılık hizmetleri oldukça farklıdır. çünkü kilometre mesafesinin uzaması ile beraber eşyaların zarar görme riskleri artmaktadır. Firmamız ise uzun yılların verdiği deneyim ile tüm eşyaları problemsiz bir biçimde taşımaktadır.

Ayrıca Türkiye’nin 81 iline ev taşıma, parça eşya ve ofis taşıma gibi hizmetler sunulmaktadır. Istanbul şehirler arası taşımacılık fiyatları ise bir hayli ucuzdur. Zira firmamız müşterileri için % 10’luk indirimler de gerçekleştirmektedir. Ayrıca asansörlü nakliyat noktasında da her çeşit destek eksiksiz bir biçimde sunulmaktadır.

istanbul evden eve taşıma, sigortalı ve kaskolu nakliye desteği sayesinde de müşterilerine değişik bir güen aşılamaktadır. Tüm hizmetler komisyonculuk yapılmaksızın kendi bünyemizde bulunan ekip ve kamyonlar ile verilmektedir.

istanbul Parça Eşya Taşıma istanbul parça eşya taşıma hizmeti, yine ev taşıma hizmetinde olduğu gibi tüm ilçeler için geçerlidir. Zira eşya sayısının az olması halinde koca bir kamyon tutmaya ihtiyaç yoktur. çünkü istanbul nakliyat firması böyle durumlar için parsiyel nakliyat desteği sunmaktadır.

parça eşyaların paketlenmesi, montajı ve araca yüklenmesi de bünyemiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul nakliyat firması

Ev ve ofis taşıma fiyatlarına dahil olmak koşulu ile tüm eşyaları itinayla ambalajlamaktadır. Konuşulmuşun haricinde ek bir ücretin talep edilmesi olanaklı değildir. İstanbul evden eve taşıma firmamız daima nitelikli bir hizmet vermektedir.

Evden eve nakliye ve taşıma hizmetlerimiz için hemen iletişime geçebilirsin.
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Arayın