Orhangazi Mahallesi, Vatan Caddesi No:54/B Pendik/İSTANBUL

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

26.01.2019
265
Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

İş ve eğitim gibi sebeplerden dolayı taşınmak zorunda kaldıysanız endişe etmenizi gerektirecek bir durumun olmadığını bilmelisiniz. Çünkü, Sarıyer evden eve nakliyat firması olarak hatrı sayılır bir popülerliğe sahip olan Hedef Nakliyat’ı tercih ettiğiniz takdirde yeni evinize en kısa sürede sorunsuz bir şekilde taşınmış olacaksınız.

İyi Bir Nakliyat Firmasında Olması Gereken Tüm Özelliklere Sahibiz

Her şeyden önce, güvenilir ve kurumsal nakliyat firması olduğumuzu ifade etmeliyiz. Bu noktada, müşterilerimizin isteklerini anlamaya çalışıyoruz. İhtiyaçlara uygun çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz. Kolileme, ambalajlama, paketleme süreci bizim için oldukça önemlidir. Eşyaları kimin paketleyeceğini müşterimizle konuşarak belirliyoruz. Bunun yanı sıra, diğer detayları da masaya yatırıyoruz. En iyi evden eve nakliyat firması olarak hiçbir sorunuza geçiştirici cevaplar vermiyoruz.

Kaliteli nakliyat firması olduğumuzu iddia ediyoruz. Bu noktada, ilk olarak, evinizin ve eşyalarınızın durumunu öğrenmeye çalışıyoruz. İstediğiniz takdirde bize eşya listesi sunabilirsiniz. Bunun yanı sıra, tüm eşyalarınızın fotoğrafını çekip WhatsApp üzerinden bize gönderebilirsiniz. Ayrıca, firmamızın çalışanları ekspertiz işlemi için adresinize gelebilirler. Sonuç olarak, eşyalar ile ilgili tüm detaylar belli olmadan asla fiyat belirlemiyoruz. Fiyat teklifinin ardından size kabul etmeniz adına herhangi bir zorlama yapmıyoruz. Bunun yanı sıra, vermiş olduğumuz sözleri ve tüm anlaşma detaylarını yazılı hale getiriyoruz.

sarıyer

Sıkça Sorulan Sorular:

  1. Sizden nasıl fiyat teklifi alabiliriz?
  2. Bunun için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Adınız ve soyadınız, iletişim bilgileriniz, evinizin kaç oda olduğu, asansör kullanılıp kullanılmadığı ve diğer detayları içeren bir form doldurup bize gönderdiğiniz takdirde fiyat teklifi alabilirsiniz.
  3. Ne kadar süredir bu işi yapıyorsunuz?
  4. 2001 yılından bu yana nakliyat sektöründe yer alıyoruz.
  5. Hangi daireler için nakliyat hizmeti veriyorsunuz?
  6. 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için hizmet verdiğimizi söyleyebiliriz.

Eşyalar, insanlar için önemlidir; hele bayanlar için daha önemlidir ki adeta canımızdır.Eskiden çoğu insan taşınırken eşyasını küçük bir nakliye aracı ve 3-4 kişi aracılığıyla taşıtırdı. Bu nakliye çalışanları da eşyalara tabi gereken önemi göstermezler. Taşındıktan sonra oluşan zararlar da onlara ait olmazdı. Aracın parası ayrı, çalışanları yevmiyesi ayrı verilirdi. Bunu yapmak yerine eşyalarınıza sizden fazla değer veren Sarıyer evden eve nakliyata gelin. “Aman çizilecek!”, “Aman Düşecek!” telaşınız olmasın..

Neden mi Sarıyer Evden Eve Nakliyat?

Çünkü firma olarak eşya sayısını ve boyutlarını tespit ettikten sonra onları önce sigortalıyor, sonra modern paketleme sistemimizle tamamen zarar görmeyecek hale getiriyoruz. Paketleme malzemeleri olarak en iyi kalite standartlarında olan malzemeleri kullanırız. Sarıyer Evden Eve Nakliyat Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva gibi darbeyi sıfırlayan ve kesinlikle zarar vermeyen malzemelerle eşyalarınızı titizlikle paketler, onları titizlikle araçlarımıza yükleriz. Mobilyaların sökülmesi, eşyaların paketlenmesi ve ambalajlama işlemleri esnasında bir yandan da asansör sistemi kurulmaktadır.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınızı müsait olan balkonunuza getirerek titizlikle asansöre yerleştirir ve kat kat yavaş bir şekilde aşağı indirilir. Aracın yanına indirilen eşyalar bu sefer de araca yüklenir. Ama bunu yaparken, diğer eve yapılan bu küçük seyahat sırasında eşyaların zarar görmemesi için uzman ekip yardımıyla eşyalarınız araç içine titizlikle yerleştirilir. Araç içinde eşyaların düşme riski ortadan kaldırılır. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aracımız, önceden belirlenen en kısa ve en güvenli olan güzergah üzerinde ve eşyaların korunması ve zarar görmemesi açısından yavaş ve kontrollü bir şekilde ilerlemesi sağlanır.

Benzer İçerik : Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Taşınacağınız diğer adrese geldiğinizde aynı şekilde ve aynı titizlikle eşyalarınız araçtan indirilir. Bundan sonra eğer gerekirse tekrar asansör sistemi kurulur. Artık eşyalarınız yeni evinizde ve yerleşmeyi bekliyorlar. Hiç üzülmeyin. Bunu da Sarıyer Evden Eve Nakliyat olarak biz yapıyoruz. Eşyalarınız yeni evinize taşınırken bir yandan da siz nasıl isterseniz öyle yerleştiririz. Taşınmak için parçalara ayrılan mobilyalarınızı aynı özenle birleştirir, kıyafetlerinizi dolabınıza asar, mutfak eşyalarınızı bile isterseniz siz kendiniz yaparsınız isterseniz biz göstereceğiniz yerlere hassasiyetle yerleştirir öyle gideriz. Beyaz eşyalarınız için ayrı bir servis çağırmanıza gerek yok. O da Sarıyer Evden Eve Nakliyattan. Hatta bütün bu taşınma ve yerleştirme bittikten sonra gitmeden önce son bir hasar kontrolü yapılır. Bir çizik bile olsa, müşterilerimizi mağdur etmemek için çizilen eşyayı teminat altına alır, zararınızı karşılarız. Sarıyer Evden Eve Nakliyat eğitimli ve uzman kadrosuyla size bir telefon kadar yakınız…

Evden eve nakliye ve taşıma hizmetlerimiz için hemen iletişime geçebilirsin.
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Hemen Arayın