Orhangazi Mahallesi, Vatan Caddesi No:54/B Pendik/İSTANBUL

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Anasayfa » Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat


Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Hizmetleri Türkiye’nin evden eve taşıma ve iş yeri taşımacılığı alanın büyük başarılar elde eden Hedef taşımacılık ile uzman nakliyat hizmetleri global arenada da sürdürülmektedir. Dünyanın her tarafına hizmet sunan Hedef taşımacılık, İstanbul´un en önemli; global evden eve taşıma şirketi olarak bütün dünya tarafından biliniyor.

Ülkemizin her yerine önemli adımlar atan Hedef taşımacılık, uzman nakliyat hizmetleriyle herkes tarafından büyük taktir kazanmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de büyük başarılarından sonra bu hizmetini global arenaya taşımıştır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Hedef taşımacılık, global evden eve nakliyat hizmetlerini çok büyük bir titizlik ile uzman elemanlarının eşliğinde hizmetlerine devam etmektedir. Taşımacılık hizmetlerinde firmamız bütün eşyalarınızı detaylı bir biçimde ambalajlayarak yeni adresinize götürüp yerleştirmektedir. Kısaca A´dan Z´e nakliyat hizmeti vermektedir.

Tüm bu hizmeti verirken Hedef Nakliyat teminatı ile hareket etmektedir. Böylece ev eşyalarınız güvenli bir biçimde taşınmaktadır. Firmamız hem de sigorta hizmetlerini süresini arttırarak evinizin eşyalarını teslim satın aldıktan sonra da devam etmektedir. Yani yerleşene kadar eşyalarınız firmamızın güvencesinde sigortalıdır. Bu % sonradan meydana gelebilecek bir problemde firmamız hızlı bir biçimde size yardımcı olmaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Ev Taşımacılığı

Global ev taşımacılığı Evden Eve Tüm Dünyaya sloganı ile harekete geçen firmamız, hızlı ve güvenli bir biçimde nakliyat hizmetlerine devam etmektedir. İstediğiniz yerden arzu ettiğiniz yere nakliyat hizmetlerimiz gerçekleştirilmektedir. Firmamız hem de yarı devlet sistemi sayesinde çalışmakta olduğu için gümrük olsun ya da ayrı bir durum söz konusu olduğunda hızlı bir biçimde Türkiye hükümeti aracılığıyla çözmektedir.

Bu denli kurumsal bir nakliyat şirketi ile çalışmak sizin için en iyisi olacaktır. Taşımacılık alanında nitelikli bir kimlik kazanan firmamız Türkiye´nin nerdeyse her yerinde tanınmakta ve güven duyulmaktadır. Bu güveni 40 senedir ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerinde de göstermeye çalışan firmamız çok büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Uluslararası Nakliyat Tüm sosyal sitelerinde firmamız hakkında bahsedilen övgü dolu sözlerden almış olduğumuz sonuç Hedef Nakliyat ailesi olarak bizi memnun etmektedir. Hedef taşımacılık ile yapacağınız nakliyat hizmetlerinde maddi imkansızlıkları düşünmenize gerek yok. Firmamız deden aldığı nasihat ile bu yola çıkarak nakliyat piyasasında müşteri memnuniyetinin paradan önce geldiğidir. Çünkü biliyoruz ki müşteri kazandıkça para da kendi kendine gelecektir.

Uluslararası Ev Taşıma Hizmetleri

Artık global ev taşımacılığı hizmetlerinde tereddüt yaşamanıza gerek yok. Tek yapmanız gerekli olan firmamız ile irtibata geçmeniz. Şayet iletişim bilgilerimizi bilmiyorsanız hızlı bir biçimde google arama motoruna Hedef  global evden eve taşıma şirketi Burada arzu ettiğiniz tüm nakliyat hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eksik bir bilgi sahibi olduğunuz taktirde firma yetkililerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Uluslararası Nakliyat Firmaları

Uluslararası Nakliyat İtalya, Fransa, İspanya, Almanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Belçika, Lüksemburg, Hollanda, Romanya, Bulgaristan belli başlı olmaz üzere, Avrupa’nın her noktasından Türkiye’ye haftalık ortalama 300 araçlık giriş ve çıkışımız olmaktadır.

Bu ülkelerden Azerbaycan ve Gürcistan’a transit yük taşıması da yapılmaktadır.Tuzla Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Ev taşıma

Uluslararası  Nakliye Türkiye’nin tüm havalimanlarından, bütün dünya havalimanlarına düzenli kargo taşımacılığı hizmetleriyle zamanınıza zaman katıyoruz. parsiyel, komple veya gabari dışı yüklerinizi bütün dünya limanları arasında taşıma hizmeti sunan Hedef Nakliyat profesyonel kadrosuyla farkını göreceksiniz….

Uluslararası Karayolu TAŞIMACILIĞI

Ülkemiz ve tüm Avrupa ülkeleri arası taşımalarda, bölgesine göre 18 ile 48 saat içerisinde 17m³ / 1.300 Kg kapasiteli araçları ile müşterilerine optimum düzeyde hizmeti sunabilmekte; bu şekilde müşterilerimiz, uçak sevkiyatında elde etmiş olduğu servise daha hızlı ve ucuza Hedef Nakliyeci ile ulaşabilmektedir.

Daha iyiye ulaşmak için sürekli ve dinamik dönüşüme inanıyor, bu sayede her gün büyüyor ve gelişiyoruz. Biliyoruz ki, başarıya başka türlü ulaşmak mümkün değil. Aklı, duyguyu ve bilinci birleştiren yaklaşımımızı, tecrübemiz ve uzmanlığımızla harmanlayarak lojistik sektörüne yeni nesil bir bakış açısı getiriyoruz.
Gücümüze güç katan ileri teknolojimizi, müşterilerimize kusursuz hizmet anlayışımızla gelişmiş çözümler sunmak için kullanarak, sektörümüzün ilham kaynağı olmaya devam ediyoruz. Bizim için insan her şeyden önce gelir. Birbirimizi daha iyi anlamak, paylaştığımız ortak değerleri korumak ve gerçekleştirmek istediğimiz hedeflere ulaşmak için yine en değerli yapıtaşımız olan insanımızın gücüyle, azimle ilerliyoruz.

Uluslararası Nakliyat En iyiyi hak eden müşterimize, yaptığımız her işte en iyi hizmeti sunuyoruz. Onların başarısının bizim başarımız olduğu gerçeğini aklımızdan hiç çıkarmıyoruz. Cesur fikirleri yapıcı tutumumuzla hayata geçirerek, her türlü zorluğun üstesinden geliyor, her başarımızda daha da güçleniyoruz. Biliyoruz ki, inanarak çalışırsak, aşamayacağımız hiçbir engel yok. Etik değerlerimiz ve sürdürülebilirliğe olan adanmışlığımız sayesinde sadece lojistik sektörünün geleceğini değiştirmeye değil, dünyayı dönüştürmeye hazırız. Dünya’nın her noktasına kamyonet, kamyon, TIR ve konteyner ile komple taşıma taleplerini süratle karşılar. Sorunsuz komple taşımacılık hizmeti verir. İhtiyaca uygun taşıma araçları. Farklı boyutlarda kendi araçlarımız ile taşıma yapmaktadır. Genç ve dinamik kadromuzla müşteri odaklı hizmet sunuyoruz. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti .Kalite standartlarımızı her geçen gün geliştiriyor, daima dürüstlüğü ve güvenilirliği esas alıyoruz. Müşterilerimizin yüklerini tüm Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine, Cumhuriyetlere ulaştırıyoruz.

Evden eve nakliye ve taşıma hizmetlerimiz için hemen iletişime geçebilirsin.
Hemen Arayın