Orhangazi Mahallesi, Vatan Caddesi No:54/B Pendik/İSTANBUL

Asansörlü Taşıma

Anasayfa » Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma İstanbul’da asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Asansörlü nakliyat

Araçlarımız 29 metre yüksekliğe kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.
Yük asansörlerimiz sayesinde bina içi taşıma sıkıntılarından kurtarmaya yardımcı olmaktayız. Yük Asansörlerimiz eşyanın alınacağı yerden direk olarak liftli kamyon ve ya kapalı kasa nakliyat araçlarımız içine eşyalarınız taşınacağı için taşıma süresi de kısalmış olmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımız istenildiği taktirde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere kiraya verilmektedir.
Kiralama İşlemleri ve tüm nakliyat, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.
İstanbul da hizmet verdiğimiz asansörlü nakliyat işlemlerinden evden eve nakliyat firmaları da yararlanabilmektedir. Bunun için yapmaları gereken bizimle irtibata geçip Asansörlü nakliyat araçlarının Kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyorum demeleri yeterli.
Ankara ve İstanbul başta olmak üzere asansörlü araçlarını Türkiye genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız 10 . kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama süreleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Evden eve nakliyat araçlarımız içerisinde 2 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımızda mevcuttur.

asansorluu

Hedef Evden Eve

Asansörlü Nakliyat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi , tecrübe , güler yüzlü hizmet kaliteli nakliyat ve hizmet anlayışı ile 1980 yılından beri İstanbul merkezli nakliyat firması olarak yanınızdayız…

Evden eve nakliyat

Sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız alanında çıkan yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Hedef Evden Eve Nakliyat olarak asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyalarınız çizilmeden, kirlenmeden, ambalajlı ve montajlı bir şekilde taşınmaktadır. Eşya taşıma esnasında hiçbir sorun ile karşılaştırmayan teknolojik sistem eşyalarınızı balkon üzerinden yerleştirebilmenize olanak tanımaktadır. Teknolojinin gelişmeye başlaması ile birlikte insanlara sunulan yenilikler her bakımdan insan hayatını kolaylaştırmış, çeşitli sektörlerin yenilik geçirmesine neden olmuştur.

asansor

Asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı taşırken hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Günümüzde nakliyat sektöründe pek çok firmanın bulunmasına karşın asansörlü nakliyat hizmeti sunan firma sayısı çok azdır. Uzun yıllar boyunca sektörde edinmiş olduğu tecrübeler ile faaliyetlerine ara vermeden devam eden firmamız sunmuş olduğu hizmetler ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteri odaklı çalışma yapısı ile adından sıkça bahsettiren bir çalışma yapısıyla her an eşyalarınızı taşıyan firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.


Güvenli bir taşıma ortamı sunan Hedef Evden Eve Nakliyat olarak asansörlü nakliyat eğitimli personeller tarafından kullanıldığından herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız. Alanında uzmanlaşmış kadrosu ile uzun yıllar boyunca sektörde faaliyet göstermiş olan firmamız gerçek anlamda memnun edecek faaliyetlerde bulunmaktadır. Gerek hizmet aşamasında gerekse hizmet sonrasında müşterilerinin sorunları ile ilgilenip, en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturan bir çalışma yapısıyla alanında en iyi olma yolunda ilerlemektedir. Çıkan yenilikler ile taşımacılık daha güvenli daha konforlu bir hale gelmiştir.

Eşyalarınızın güvende taşınmasını mı istiyorsunuz ?  O zaman mutlaka asansörlü taşımacılığı tercih edin. Çünkü bundan daha iyi bir yöntem yok. Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu…

Artık asansörlü nakliyat ev taşıma işlemlerinde birinci öncelik olarak her zaman siz değerli müşterilerimiz için değerli hal almakta ve bu konuda müşteri memnuniyet konuları daha fazla bizleri memnun etmekte. Sanılanın aksine asansörlü nakliyat hala aktif olarak kullanılmakta ve çok daha kolay,pratik hizmet vermekte.
Evden eve nakliye ve taşıma hizmetlerimiz için hemen iletişime geçebilirsin.
Hemen Arayın